Prawnik

Zakres obowiązków

  • - wyszukiwanie odpowiedzi na pytania prawne
  • - aktualizacja prawna
  • - sporządzanie tekstów informacyjnych i regulaminów
  • - doradztwo w zakresie różnorodnych pytań prawnych dotyczących działalności gospodarczej

Wymagania

  • - ukończone studia prawnicze
  • - znajomość pakietu Office / znajomość iWork mile widziana
  • - bardzo dobra znajomość w szczególności prawa zobowiązowaniowego,
    prawa konkurencji, prawa autorskiego, prawa dot. marek oraz prawa sprzedaży na odległość
  • - rozwinięte umiejętności analityczne
  • - umiejętność dokładnej pracy na własną odpowiedzialność
  • - dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
  • - komunikatywność i zaangażowanie
  • - samodzielność, dobra organizacja, elastyczność, chęć do nauki i pracy w zespole

Oferujemy

  • - ciekawą i urozmaiconą pracę
  • - przyjazny i otwarty zespół
  • - wsparcie przy realizacji zadań, odpowiedzialność i swobodę na poszczególnych polach działań

Kontakt w sprawie aplikacji

Zdjęcie młodej kobiety
tel.: +48 (0) 12 / 88 11 296