Junior Marketing Manager

Zakres obowiązków

  • - obserwacja rynku, analiza aktywności konkurencji i trendów sprzedażowych w internecie
  • - częsciowo samodzielne planowanie i wprowadzanie całościowych strategii marketingowych
  • - inicjowananie i wprowadzanie kampanii związanych z marką i innymi projektami
  • - pomiar sukcesu na podstawie kryteriów pomiaru znajdujących się w budowie oraz stwarzanie środków do ich ciągłego rozwoju
  • - utrzymywanie kontaków z partnerami medialnymi

Wymagania

  • - ukończone studia na kierunku marketing i zarządzanie bądź podobnym (np. ekonomicznym, komunikologicznym)
  • -zaiteresowanie branżą internetową i social web
  • -znajomość pakietu Office
  • -komunikatywność i zaangażowanie
  • -zmysł graficzny
  • -samodzielność, dobra organizacja, elastyczność, chęć do nauki i pracy w zespole
  • -doświadczenie z nowymi mediami
  • -stanowisko odpowiednie dla osób początkujących dysponujących pierwszym doświadczeniem praktycznym

Oferujemy

  • - pracę na pełen etat na umowę na czas nieokreślony
  • - odpowiedzialne zadania-wyzwania, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • - przyjazny i otwarty zespół
  • - współpracę przy rozwoju firmy na dynamicznie rosnącym rynku
  • - wsparcie przy realizacji zadań, odpowiedzialność i swobodę na poszczególnych polach działań
  • - możliwości rozwoju zawodowego i dalszej nauki
  • - wynagrodzenie do negocjacji
  • - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

z powrotem

Kontakt w sprawie aplikacji

Zdjęcie młodej kobiety
tel.: +48 (0) 12 / 88 11 296