Konsultant telefoniczny (outbound)

Zakres obowiązków

  • - pozyskiwanie nowych klientów
  • - aktywne oferowanie naszych produktów i prezentacja naszych usług
  • - przeprowadzanie wychodzących kampanii sprzedażowych
  • - wprowadzanie danych, rejestracja nowych klientów

Wymagania

  • - wykształcenie minimum średnie
  • - doświadczenie w pracy w biurze/call center
  • - znajomość pakietu Office
  • - otwartość i przyjazne usposobienie
  • - dobra organizacja pracy
  • - umiejętność dokładnej pracy na własną odpowiedzialność
  • - wysoki poziom motywacji
  • - zorientowanie na pracę w zespole
  • - dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
  • - komunikatywność i zaangażowanie
  • - samodzielność, dobra organizacja, elastyczność, chęć do nauki i pracy w zespole

Oferujemy

  • - ciekawą i urozmaiconą pracę
  • - przyjazny i otwarty zespół
  • - wsparcie przy realizacji zadań, odpowiedzialność i swobodę na poszczególnych polach działań

z powrotem

Kontakt w sprawie aplikacji

Zdjęcie młodej kobiety
tel.: +48 (0) 12 / 88 11 296