Programista PHP (m/w)

Zakres obowiązków

  • - rozwój dynamicznej, bazodanowej aplikacji internetowej - Coldfusion, PHP, HTML, XML
  • - zastosowanie frameworku Fusebox
  • - planowanie oraz tworzenie baz danych w oparciu o serwer MySQL
  • - programowanie w JavaScript

Wymagania

  • - ukończone studia informatyczne, najlepiej o specjalizacji administracja systemów i sieci komputerowych
  • - znajomość i pierwsze doświadczenia z XT-Commerce
  • - znajomość pakietu Office / znajomość iWork mile widziana
  • - bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie PHP 5 OOP
  • - bradzo dobra znajomość technologii CSS, HTML, XHTML, Javascript
  • - dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
  • - komunikatywność i zaangażowanie
  • - samodzielność, dobra organizacja, elastyczność, chęć do nauki i pracy w zespole

Oferujemy

  • - ciekawą i urozmaiconą pracę
  • - przyjazny i otwarty zespół
  • - wsparcie przy realizacji zadań, swobodę na poszczególnych polach działań
  • - możliwości rozwoju zawodowego i dalszej nauki

z powrotem

Kontakt w sprawie aplikacji

Zdjęcie młodej kobiety
tel.: +48 (0) 12 / 88 11 296